nfs-shift.ru

Італійська преса — про подвиг «Динамо» в матчі проти «Лаціо»

Ітaлійські журнaлісти підвели підсумки першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи «Лаціо» — «Динамо». Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Gazzetta dello Sport: «Це ще не кінець, дорогий «Лаціо». Не дивлячись на те що цей результат став продовженням вильоту з Кубка Італії і поразки від «Ювентуса» на 93-й хвилині. Однак той же «Ювентус» залишив Сімоне Індзагі важливе повідомлення: домашні 2:2 — це не утопія. Головне — попрацювати над помилками і явити інший образ. Справжній «Лаціо», який радував нас в більшості ігор поточного сезону, може виграти в Києві, використовуючи якість і швидкість. Вчорашній же «Лаціо» був не схожий сам на себе, і викликав, скоріше, заклопотаність. Особливо після того як повів в рахунку «.

Il Tempo: «У матчі-відповіді гравці «Динамо» будуть землю гризти, щоб захистити результат 2:2, але чвертьфінал Ліги Європи знаходиться в межах досяжності «Лаціо». Головне — не повторити в Києві тих помилок, які привели сьогодні до пропущених м’ячів».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Європи. «Лаціо» — «Динамо» — 2:2 (ВІДЕО)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: Sportanalytic.com