nfs-shift.ru

Бундесліга. 13 тур. «Шальке» вирвав нічию з 0:4, невдача «Баварії»

В німeцькій Бундeслізі тривaє 13 тур. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Ще в п’ятницю очки між собою поділили «Ганновер» та «Штутгарт». А вже сьогодні всіх чекало рурське дербі за участі Євгена Коноплянки та Андрія Ярмоленка. Матч, до слова, вийшов справжньою прикрасою туру, адже «Шальке» зуміло відігратись, програвши перший тайм з рахунком 4:0. Відзначимо, що дві результативні передачі у свій актив записав саме Коноплянка. Що стосується Ярмоленка, то він почав матч у основі, але був замінений усередині другого тайму.

Серед інших поєдинків можна відзначити перемоги «Байєра», «Лейпцига», «Фрайбурга» та «Аусбурга».

Закривав же суботній тур поєдинок у Манхенгладбасі, де місцева «Боруссія» несподівано зуміла обіграти мюнхенську «Баварію» із рахунком 2:1. Ця поразка стала першою для чемпіонів Німеччини після приходу Юппа Хайнкеса.

Ще два поєдинки цього туру повинні були відбутись у неділю. У першому з них «Хоффенхайм» доволі несподівано був розгромлений у Гамбурзі. У другому берлінська «Герта» на виїзді також впевнено перемогла «Кельн». Дубль у свій актив записав Ібішевіч.

Чемпіонат Німеччини
13 тур

«Ганновер» — «Штутгарт» — 1:1
Голи: Фюлькруг, 75, (п) — Асано, 24

«Боруссія» Д — «Шальке» — 4:4
Голи: Обамеянг, 12, Стамбулі, 18 (автогол), Гьотце, 20, Геррейро, 25 — Бургшталлер, 61, Аріт, 65, Каліджурі, 86, Налду, 90+4

«Айнтрахт» — «Байєр» — 0:1
Гол: Фолланд, 76

«Аусбург» — «Вольфсбург» — 2:1
Голи: Грегоріч, 51, Фіннбогасон, 78 — Дідаві, 40

«Лейпциг» — «Вердер» — 2:0
Голи: Кейта, 34, Бернарду, 87

«Фрайбург» — «Майнц» — 2:1
Голи: Петерсен, 51, Кат, 90+1 — Бреггрен, 90+2