nfs-shift.ru

Бундесліга. 17 тур. «Боруссія» Д вдруге перемогла, «Шальке» Коноплянки вирвав нічию

В Німeччині зaвeршився 17 тур Бундесліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

В стартовому матчі туру менхедгладбахська «Боруссія» на власному полі впевнено обіграла «Гамбург» завдяки дублю екс-«динамівця» Раффаеля. «Аугсбург» та «Майн» вистраждали нічиї, а «Шальке» підтримав цю ініціативу із «Аугсбургом». Євген Коноплянка провів на полі 68 хвилин і був замінений за рахунку 0:2.

«Баварія» насилу перемогла «Штутгарт», причому в компенсований час Свен Ульрайх відбив пенальті. «Боруссія» Д у вольовому стилі обіграла «Хоффенхайм», а наш Андрій Ярмоленко зіграв 73 хвилини. «Ганновер» і «Байєр» поділилиочки, забивши 8 голів на двох, а «Герта» у меншості перемогла «Лейпциг».

«Ганновер» — «Байєр»- 4:4
Голи: Бабу, 12, Фулькруг, 21 (пен), Клаус, 45, Корб, 83 — Брандт, 11, Мехмеді, 25, Бейлі, 47, 67

«Лейпциг» — «Герта»- 2:3
Голи: Орбан, 68, Хальстенберг, 90+2 — Зельке, 5, 51, Калу, 31

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: Sportanalytic.com