nfs-shift.ru

Бундесліга. 25 тур. «Баварія» на виїзді розгромила «Фрайбург», «Штуттгарт» на виїзді здолав «Кельн»

25 тур німeцькoї Бундeсліги стaртувaв із результативної нічиї у Гладбаху, де місцева «Боруссія» поділила очки із бременським «Вердером». Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

«Музиканти» програвали 2:0 після першого тайму, однак зуміли зібратись та відквитати два м’ячі у другій половині гри, заробивши таки один заліковий пункт.

В суботу відбулась основна частина туру. «Шальке» вдома мінімально переміг столичну «Герту». Українець Євген Коноплянка вийшов на поле на останній хвилині гри і не встиг відзначитись результативними діями.

Виїзні перемоги здобули «Байєр» і «Хоффенхайм». «Лейпциг» і «Боруссія» не виявили переможця і розійшлись нічиєю.

«Шваби» зі «Штуттгарта» в блискучому матчі змогли вивезти з Кельна три очки. «Баварія» на виїзді розгромила «Фрайбург».