nfs-shift.ru

«Маріуполь» впевнено обіграв «Верес»

27 тур укрaїнськoї Прeм’єр-ліги стартував з поєдинку в Маріуполі, де місцевий однойменний клуб приймав рівненський «Верес». Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Господарі вже на третій хвилині вийшли вперед завдяки блискучому пострілу з-за меж штрафної Чурка, котрий потрапив у дальню дев’ятку воріт Бандури. До перерви підопічні Бабича втримали мінімальну перевагу й пішли відпочивати за рахунку — 1:0.

У другому ж таймі перевагу приазовців подвоїв Тотовицький, який, зрештою, і встановив остаточний рахунок матчу — 2:0. Гості могли відквитати один м’яч, але Карасюк не зумів реалізувати пенальті на 86 хвилині матчу.