nfs-shift.ru

Сабо дав оцінку грі «Динамо» і «Маріуполя»

Кoлишній нaстaвник київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував перемогу «біло-синіх» в матчі проти «Маріуполя» (3:2). Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Сабо оцінив поєдинок в Маріуполі і особливо відзначив гру юного таланта Миколи Шапаренка.

«У першому таймі «Маріуполь» виглядав краще. А після перерви вони пропали хвилин за 30. За цей час кияни забили три м’ячі. Кінцівка, звичайно, була за маріупольцями. Вони вже йшли ва-банк і могли зрівняти. Гра була дуже гарною. Було забито багато м’ячів. Для глядача це добре. Шапаренко — хлопець з головою. Він не просто віддає м’яч, він бачить поле. Коли він приймає м’яч і віддає пас, то ще дивиться вниз», — сказав Сабо.

Нагадаємо, «Динамо» перемогло «Маріуполь» з рахунком 3:2 і продовжило гонитву за лідером — «Шахтарем».

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: football.tv