nfs-shift.ru

Тренер «Шальке»: Коноплянка пожертвував собою заради команди

Гoлoвний трeнeр німецького «Шальке» Домінік Тедеско похвалив українського вінгера Євгена Коноплянку. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Наставник «кобальтових» високо відзначив дії Коноплянки і Аміна Харіта в домашньому матчі проти менхедгладбахської «Боруссії», в якому після вилучення Бенталеба на 12 хвилині команді довелося грати в меншості.

«Ми перевершували суперника з двома «вісімками» в особі Євгена Коноплянки та Аміна Харіта. Було дуже приємно бачити, як вони пожертвували собою заради команди. Це було дуже важливо для команди і розвитку цих гравців. Ми можемо пишатися ними. Така ефективність іноді варто більше, ніж три очки.», — сказав після гри Тедеско.

Нагадаємо, Коноплянка вийшов в старті на гру з «Боруссією» і на 45-ій хвилині заробив пенальті, який пізніше конвертувався в гол, а сам матч закінчився нічиєю 1:1.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: sports.ru