nfs-shift.ru

УХЛ. 19 тур. «Донбас» перемагає в битві лідерів, «Леви» сильніші за «Вовків»

В укрaїнській xoкeйній лізі відбулися двa матчі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

«Донбас» на виїзді переміг «Білий Барс» в матчі лідерів чемпіонату. Героєм зустрічі можна вважати Владислава Лугового, який закинув білоцерківцям дві шайби ще в першому періоді.

В другій дні ігрового дня «Галицькі Леви» в Новояворіську здобули звитягу над «Вовками». Долю зустрічі галичани вирішили в двох стартових періодах, повівши з рахунком 3:0.

«Білий Барс» — «Донбас» 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)

Шайби: 0: 1 Луговий (Коренчук, Мазур — більш.), 8:42. 0: 2 Луговий (Коренчук), 18:38. 0: 3 Матвієнко (Мазур, Луговий), 39:27. 0: 4 Коренчук, 47:55. 1: 4 Ядловський (Даниленко — більш.), 51:50. 2: 4 Ромащенко (Печерських), 54:45. 2: 5 Костиков (Захаров — порожні ворота), 59:58.

«Білий Барс»: Качула (Люльчук — з 40:00); Логачов — табашнікі, Васильєв — Ядловський, Гриценко — Савченко, Грицюк; Козієнко — Ромащенко — Сеник, Куцевич — Даниленко — Лісників, Панов — Печерських — Гуменюк, Дурдиев — Найдьонов — Ромахін.
«Донбас»: Дьяченко; Александров — Матвієнко, Ігнатенко — Влад, Григор’єв — Фірсов, Шпак — Жовнір; Луговий — Мазур — Коренчук, Лялька — Захаров — Костиков, Новиков — Свищев — Ворона, Рубан — Коваленко — Мостовий.

«Галицькі Леви» — «Вовки» 3: 1 (2:0; 1:0; 0:1)

Шайби: 1: Генералів (Сірченко, Двірник — більш.), 9:49. 2: Толстушко (Сірченко, Генералів — більш.), 11:52. 3: Кізла (Дворник, Толстушко), 33:59. 3: 1 Бобков (Шапіро), 42:36.

«Галицькі Леви»: В’язів (Александров); Ратушний — Толстушко, Черня — Сисак, Середа — Порупа, Тонковід; Кізла — Дворник — Генералів, Арустамов — Муртіщев — Арабов, Чіканцев — Сірченко — Панченко, Брага, Абаджян.
«Вовки»: Гордюшин (Швець); Татарин — Бугаєв, Курпіч — Жаріков, Нікітін — Пріваліхін; Боронило — Шахов — Шапіро, Черемнов — Бобков — Черниченко, Мілінскій — Омельченко — Пуголовкін, В. Світлий — Носко — Маслюк.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: Sportanalytic.com